www.beypazarliyiz.com
Fatih GÜNGÖR ve Beypazarliyiz.com
Fatih Güngör Kim?
Fatih Güngör 1987 Ankara'da doğdu. 1.5 yaşında babasının işi nedeniyle Beypazarı'na taşındı. İlkokul ve ortaokul öğrenimini Beypazarı'nda gördükten sonra liseyi Kastamonu Göl Anadolu Öğretmen Lisesi'nde bitirdi. 2005 yılında kazandığı Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünden 2009'da mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca Beypazarı Belediyesi işbirliğinde Beypazarı turizmine bu web site dahil olmak üzere bir çok katkılar sağladı. Özellikle Beypazarı'na gelen tüm yabancı misafirlerin karşılanması ve ilçenin tanıtımını gerçekleştirdi. Beypazarı'nda bir sene öğretmenlik deneyiminden sonra Konya KTO Karatay Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak işe başladı ve halen bu üniversitede görevine devam etmektedir. Kendisi Beypazarı Belediyesinin turizm çalışmalarına gönüllü olarak katkı sağlıyor ve Beypazarı'nın tanıtımında yaklaşık 5 senedir aktif rol alıyor. Ayrıca Fatih Güngör Beypazarliyiz.com web sitesine hiçbir reklam almadan tamamen kendisi finanse etmektedir. Yani web sitemizde hiç bir maddi kaygı yoktur. Tek amacımız Beypazarı'nı Beypazarı severlerle buluşturmaktır.
Sunduğumuz Hizmetler?
Beypazarliyiz.com olarak misafirlerimizin Beypazarı'nda ihtiyaç duyabileceği her konuda bilgi sağlamaya çalışıyoruz. Bu desteği e-mal ve şahsi telefon numaramla yürütmekteyim. Hafta içi dersim olması nedeniyle mesai saatleri içerisinde cep telefonu kullanmıyorum fakat Beypazarliyiz.com 5 seneden bu yana gönderdiğiniz mailleri 12 saat içerisinde yanıtlamaya çalışıyor. Beypazarı'na düzenleyeceğiniz grup-toplantı, gezi, eğlence gibi her konuda sizlere yardımcı olmaya hazırız.
Bana nasıl ulaşacaksınız?
1- Telefon : 0 (544) 760 21 13                           2- Mail göndererek : fatihgungor@beypazarliyiz.com   /  rezervasyon@beypazarliyiz.com