www.beypazarliyiz.com
Beypazarı'nı bizimle tanıyın vaktinizi boşa harcamayın!
۩  Gezeceğiniz yerlerin anlamını bilmeden gezmek çok kötü olsa gerek. Yanından geçerken anlamsız bir bakış atmak tarihi dokulara acıtacaktır onları. Şimdi yapmanız gereken çok kolay birşey var. Bilgi Arşivimizi ziyaret ederek bu anlamlı tarihi okuyabilir, bilgi edinebilirsiniz!!!
 
FOTOĞRAF MERAKLILARINA:
Hıdırlık Tepesi, İnözü Vadisi, şehir içinde insan manzaraları, değerini yitiren el sanatları, dar sokaklar güzel birer uğraş olacak...
Mail: gungorf01@hotmail.com 
Haritaya tıklayarak daha net görebilirsiniz. Turizm Haritasında özellikle gezeceğiniz alanlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Turizm Danışma Bürosundan ücretsiz harita veya broşür alabilirsiniz.
Haritamız tur programlarında bahsettiğimiz tüm alanları içerisine almaktadır. Fakat detaylı alanlar aşağıda yazılmıştır.
Gezi programınızda bulunması gereken yerler:
Sizlere kısa kısa gezmeniz, görmeniz gereken yerleri not ederek kolaylık sağlamaya çalıştık. Umarım işinize yarar ve geziniz sonrasında bir tebessümle Beypazarı'ndan ayrılabilirsiniz. Tabi ki tekrar gelmek üzere...
Hıdırlık Tepesi şehri paranomik-kuş bakışı olarak görebileceğiniz müthiş manzaralı bir tepedir.Gezilerin başlama noktası sayabiliriz.
İnözü Vadisi arkeolojik açıdan 1. derece sit alanı, doğal alan olarak ise 2. derece sit alanı sayılmaktadır. Birçok yöresel yemek veren açık alan restaurant bulunur.
Bir açık hava müzesidir,  Beypazarı!!!