www.beypazarliyiz.com
                 Beypazarı Haberleri
۩ Beypazarliyiz.com sizlere organizasyonlarınızda her konuda bilgi ve destek sağlamakta. Gönderdiğiniz mailler en geç 12 saat içerisinde cevaba kavuşmaktadır!
 
 
2012 Beypazarı Festivali tarihi belli oldu!

Her yıl gerçekleştirilen Uluslararası Beypazarı ve Yöresi Festivali’nin 13.sü 8-9-10 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz yıl seçimler sebebi ile Belediye meclisinin aldığı karar doğrultusunda Eylül ayında gerçekleştirilen Beypazarı ve Yöresi Festivali bu yıl geçtiğimiz festivallerde de olduğu gibi Haziran ayının ilk haftasında 8-9-10 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek. Binlerce kişinin katılımıyla kültürel etkinlikler, sergiler ve konserlerle üç gün boyunca dolu dolu geçen Beypazarı ve Yöresi Festivali için hazırlıklar şimdiden başladı. Festival boyunca gece 00:00'a kadar Beypazarı Halk Otobüslerinin hizmet vermesi bekleniyor.

Müzeler Şehri Beypazarı!

Beypazarı Belediyesi turizmde başarılara doymuyor. Kültür Evi ile başlayan müzecilik Yaşayan Müze, Kent Tarihi Müzesi, Doğa Evi ve son olarak da Türkiye'nin ilk Türk Hamam Müzesi'yle devam ediyor. Her müzenin kendine has formatı ise müze gezilerini eğlenceli hale getiriyor. Gezerken her an sürprizlerle karşılaşabilir, eğlencelere ve aktivitelere katılabilirsiniz.

 

Üniversite Kenti Beypazarı!
Hali hazırda Gazi ve Ankara Üniversitelerinin 2 meslek yüksekokulu bulunan Beypazarı, Ankara Üniversitesinin işbirliği ile bir yenisini katacak protokolleri imzaladı.
Zabıta Denetimleri!
Türkiye'nin en çok turist çeken ilçelerinden birisi olan Beypazarı gelen misafirlerin sağlıklı koşullarda hizmet alması için denetimlerini artırdı.
Turizm Sezonu Açıldı!
Havaların iyiden iyiye ısınmaya başlamasıyla birlikte turizm sezonunu açan Beypazarı; 01 Mayıs İşçi Bayramının da resmi tatil olması ile birlikte hafta sonu 5000’in üzerinde ziyaretçiyi ağırladı.
Beygem Gençlik Kursları
Beygem Beypazarı Belediyesi işbirliğinde müzik, halk oyunları ve davul eğitimi kursları vermeye devam ediyor. Yaz tatilinizi değerlendirin...
Beypazarı Haberleri ile bizi izleyin...